Најново
-24%
Количка - Gala 2 во 1 Premium Crystals Количка - Gala 2 во 1 Premium Crystals
9.990 ден.13.180 ден.
9.990 ден.13.180 ден.
-24%
Количка - Gala 2 во 1 Premium Barley Количка - Gala 2 во 1 Premium Barley
9.990 ден.13.180 ден.
9.990 ден.13.180 ден.
-14%
Креветче - Jungle Креветче - Jungle
3.100 ден.3.590 ден.
3.100 ден.3.590 ден.
-10%
Bluetooth безжичен звучник Bluetooth безжичен звучник
450 ден.500 ден.
450 ден.500 ден.
Електричен појас на вибрации за зајакнување на мускулите
  • Електричен појас на вибрации за зајакнување на мускулите
  • Електричен појас на вибрации за зајакнување на мускулите
  • Електричен појас на вибрации за зајакнување на мускулите
  • Електричен појас на вибрации за зајакнување на мускулите

Електричен појас на вибрации за зајакнување на мускулите

890 ден.
Шифра на производ: 23589
Достапност: На залиха
Количина:

Електричен појас на вибрации кој помага во зајакнување на мускулите и топење на масните наслаги. Доколку Вашата цел е губење на тежина, тогаш најефикасна употреба на појасот ќе биде во комбинација со урамнотежена исхрана и физичка активност. Појасот е на вибрации кои се со ниска фрекфенција, и ја активираат работата на мускулите со што доведуваат до нивно зајакнување.

Сетот вклучува:

  •  адаптер
  • далeченско за управување
  • прирачник за правилна исхрана 
  • практична торба со која може појасот да го носите секаде со вас

 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: elektricen, pojas, vibracii

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS