Најново
Едукативна магнетна табла
  • Едукативна магнетна табла
  • Едукативна магнетна табла
  • Едукативна магнетна табла

Едукативна магнетна табла

890 ден.1.100 ден.
Шифра на производ: 12192
Достапност: На залиха
Количина:

Супер подарок за секое детенце што сака да црта со фломастер, или пак со креди. Можност низ игра да се научат бројките,буквите, како и основни математички операции.Таблата е двострана, на едната се користи креда, на другата фломастер. Дополнително има магнетни букви и бројки, абакус, знаци за собирање,одземање...

Димензии: 63 Х 42 см.

Производот се препорачува за деца над 4 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: magnetna, tabla

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 14:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS