Најново
E-Table масичка за лаптоп
 • E-Table масичка за лаптоп
 • E-Table масичка за лаптоп

E-Table масичка за лаптоп

790 ден.1.100 ден.
Шифра на производ: 2390
Достапност: На залиха
Количина:

E-Table практична масичка за лаптоп со вграден вентилатор за ладење.

Карактеристики на производот:

 • масичката е погодна за сите преносни компјутери 
 • прилагодување на висината на ногарките
 • подлога за глувчето
 • двоен вентилатор за ладење - поврзан преку USB
 • USB кабел
 • простор за чаша
 • издржува тежина до 25кг
 • димензија 56х32х22.5см

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: masicka, laptop

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 14:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS