Најново
Дрвена магнетна табла
  • Дрвена магнетна табла
  • Дрвена магнетна табла

Дрвена магнетна табла

300 ден.
Шифра на производ: 25989
Достапност: На залиха
Количина:

Супер подарок за секое детенце што сака да црта со фломастер, или пак со креди. Таблата е двострана, на едната се користи креда, на другата маркер. Белата страна на таблата е магнетизирана и вклучува магнетни броеви и букви како и геометриски форми од кои може да составите: брод, птица, ракета, броеви и букви.

Димензија на таблата: 37,5х2х27см.

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 14:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS