Најново
Дрвен едукативен автобус
  • Дрвен едукативен автобус
  • Дрвен едукативен автобус

Дрвен едукативен автобус

790 ден.1.000 ден.
Шифра на производ: 15580
Достапност: На залиха
Количина:

Прекрасен едукативен дрвен автобус. Секоја страна на автобусот има различни форми за сортирање, броеви, математички знаци, топчиња кои со помош на чеканчето треба да се протнат низ отворот.

Производот се препорачува за деца над 2 години.

Димензија на производот: 25х11х14см.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: drven, edukativen, avtobus

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 14:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS