Најново
Забавна игра - Лажго
  • Забавна игра - Лажго
  • Забавна игра - Лажго

Забавна игра - Лажго

350 ден.
Шифра на производ: 16600
Достапност: На залиха
Количина:

Друштвена игра - лажго. Победник е играчот со најкраток нос на крајот од играта.

Сетот содржи:

  • 4 пара наочари
  • 11 носиња
  • 1 подлога за играње
  • 24 карти
  • упатство за играње

Играта е препорачана за деца над 5 години и може да ја играат 3-4 играчи.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 14:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS