ДРУШТВЕНИ ИГРИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Магнетно пикадо Магнетно пикадо
Супер забава за целото семејство. Едноставно поставете го пикадото на ѕид или на место кое Вам најмн..
390 ден.
Друштвена игра Ризик Друштвена игра Ризик
Игра на стратегија Ризик. Исполнете ја својата мисија и освојувајте територии, со 42 освоени територ..
690 ден.
Детективска игра - Cluedo Детективска игра - Cluedo
Едно убиство.....6 осомничени. Милионерот Самуел Блек е убиен во неговиот двор. Сега зависи од вас д..
490 ден.

Распродадено

Распродадено

Антистрес коцка - Fidget cube Антистрес коцка - Fidget cube
Антистрес коцка Fidget cube  ..
150 ден.
-25%
Стаклен Шах Стаклен Шах
Прекрасен подарок за Вашите најмили. Сетот се состои од: стаклена шаховска подлога и стаклени шаховс..
450 ден.600 ден.
Забавна игра - погоди го црвот Забавна игра - погоди го црвот
Супер забава за сите деца кои сакаат предизвик. Оваа игра се состои од симпатичен зелен црв кој се в..
690 ден.
Забавна игра Кош Забавна игра Кош
Забава со часови со мини кошот кој е идеален за натпревар со пријателите. Притиснете го копчето и..
190 ден.
Забавна игра - Кош со два катапулти Забавна игра - Кош со два катапулти
Забава со часови со мини кошот со два катапулти, идеален за натпревар со пријателите. Притиснете ..
190 ден.
Друштвена игра - Воден рулет Друштвена игра - Воден рулет
Кој ќе биде следниот со водена глава? Супер забавна игра за целото семејство и пријателите. Наполнет..
480 ден.

Распродадено

Распродадено

Друштвена игра Џенга Друштвена игра Џенга
Џенга е едноставна игра која нуди супер забава. Наредете ги дрвените плочки и играта може да започне..
250 ден.
Друштвена игра - Bouncing the room Друштвена игра - Bouncing the room
Забавна друштвена игра со кокошарник кој скока. Наредете ги кокошките брзо над кокошарникот. но вним..
490 ден.
Друштвена игра -  Ѕид Друштвена игра -  Ѕид
Супер забавна игра за целото семејство. Изградете го ѕидот заедно, ставете го јајцето на средина на ..
400 ден.
-14%
Сет од 45 магични трикови  Сет од 45 магични трикови
Прекрасен сет од 45 магични трикови, идеален за секое дете кое сака да влезе во светот на магиите. В..
300 ден.350 ден.
Забавна игра - Пукни го балонот Забавна игра - Пукни го балонот
Boom Boom Balloon е супер забавна и возбудлива игра за 2 - 4 играчи, надувајте го балонот и играта м..
420 ден.
Pie face - забавна игра Pie face - забавна игра
Супер забавна и возбудлива игра Pie Face. Играта може да ја играат двајца играчи. За да биде играта ..
600 ден.
Забавна игра - Лажго Забавна игра - Лажго
Друштвена игра - лажго. Победник е играчот со најкраток нос на крајот од играта. Сетот содржи: ..
350 ден.
-8%
Забавна игра - Pie Face Забавна игра - Pie Face
Супер забавна и возбудлива игра Pie Face. Играта може да ја играат повеќе играчи. Завртете ја стрелк..
450 ден.490 ден.
-22%
Пикадо - електронско Пикадо - електронско
Електронско пикадо со 18 игри, на кое може да играат 2 - 8 играчи. Пикадото е со лед дисплеј и го пр..
1.490 ден.1.900 ден.
Забавна игра Scrabble junior Забавна игра Scrabble junior
Scrabble Junior е популарна игра за составување на зборови. Подлогата на која се игра е двострана..
300 ден.
-18%
Забавна игра - Уно спинер Забавна игра - Уно спинер
Забавна игра со уно карти на подлога што се врти. Играта се игра по стандардните уно правила до моме..
450 ден.550 ден.
-21%
Електронско пикадо Електронско пикадо
Електронско пикадо со 18 игри, на кое може да играат до 8 играчи. Пикадото е со лед дисплеј и г..
2.300 ден.2.900 ден.
Забавна игра - Funny bunny Забавна игра - Funny bunny
Забавна игра funny bunny, супер забава за целото семејство.  Играта содржи: платформа за игр..
360 ден.
-13%
Забавна игра - Твистер Забавна игра - Твистер
Твистер е забавна игра која вклучува двајца или повеќе играчи. Ставете ја подлогата на подот, заврте..
390 ден.450 ден.
Забавна игра - Incline Pizza Забавна игра - Incline Pizza
Супер забавна игра, наредете ја пицата но внимавајте да не го изгуби балансот од раката на пица-мајс..
350 ден.
-20%
Покер чипови Покер чипови
Покер чипови. Супер забава за цело друштво Покер сетот содржи: 100 чипови и 1 Dealer чип. ..
320 ден.400 ден.

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 14:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS