Најново
Друштвена игра - Воден рулет
  • Друштвена игра - Воден рулет
  • Друштвена игра - Воден рулет
  • Друштвена игра - Воден рулет
  • Друштвена игра - Воден рулет
  • Друштвена игра - Воден рулет
  • Друштвена игра - Воден рулет

Друштвена игра - Воден рулет

480 ден.
Шифра на производ: 28312
Достапност: На залиха
Количина:

Кој ќе биде следниот со водена глава? Супер забавна игра за целото семејство и пријателите. Наполнете го резервоарот на шлемот со ладна вода и прицврстете го на глава! Вртете го врвот на шлемот и извлечете една од прачките. Надевајте се да останете суви, потоа дадете го шлемот на наредниот играч. Супер забава за двајца или повеќе играчи со многу насмевки и водени глави.

Димензија на пакувањето:20х11х25 см

Производот с епрепорачува за деца над 4 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: drustvena, igra, voden, rulet

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 14:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS