Најново
Друштвена игра - Ѕид
 • Друштвена игра - Ѕид
 • Друштвена игра - Ѕид
 • Друштвена игра - Ѕид
 • Друштвена игра - Ѕид

Друштвена игра - Ѕид

400 ден.
Шифра на производ: 27379
Достапност: На залиха
Количина:

Супер забавна игра за целото семејство. Изградете го ѕидот заедно, ставете го јајцето на средина на ѕидот. Одлучете кој прв ќе почне, и со помош на шпаклата треба да одлучите која тула ќе ја извадите без да се сруши ѕидот. Оној играч кој ќе дозволи да падне јајцето, изгубил во играта.

Производот содржи:

 • фигура јајце Humpty Dumpty's
 • 44 тули
 • 1 шпакла
 • рамка за градење на ѕид

Димензија на производот: 23х7х19 см

Производот се препорачува за деца над 3 години

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: wall game

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 14:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS