Најново
Друштвена игра Ризик
  • Друштвена игра Ризик
  • Друштвена игра Ризик
  • Друштвена игра Ризик

Друштвена игра Ризик

690 ден.
Шифра на производ: 18345
Достапност: На залиха
Количина:

Игра на стратегија Ризик. Исполнете ја својата мисија и освојувајте територии, со 42 освоени територии вие доминирате на светската карта.

Играта може да ја играат 2 - 6 играчи.

Се препорачува за возраст над 10 години

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: rizik

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 14:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS