Најново
Playgo Dough fun пластелин во кутија
  • Playgo Dough fun пластелин во кутија

Playgo Dough fun пластелин во кутија

690 ден.850 ден.
Шифра на производ: 1250178
Достапност: На залиха
Количина:

Сет пластелин со многу додатоци и модли за супер забава на малите креативци.

Сетот содржи:

  • 4 туби пластелин + 5 гратис туби пластелин
  • 2 шпатули
  • 8 модли
  • 2 шприца
  • ролер

Димензија на пакувањето: 28х18х18,5 см

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: plastelin

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 14:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS