Најново
Дизајниран монтажен гардеробер
  • Дизајниран монтажен гардеробер
  • Дизајниран монтажен гардеробер
  • Дизајниран монтажен гардеробер
  • Дизајниран монтажен гардеробер

Дизајниран монтажен гардеробер

1.150 ден.1.390 ден.
Шифра на производ: 2964
Достапност: На залиха
Количина:

Практичен монтажен и лесно пренослив гардеробер е вашето решение за чување на вашата облека, обувки, книги, играчки е се што ви е потребно да складирате. Гардероберот е со прекрасен дизајн кој лесно ќе се вклопи во вашата спална или детска соба.

Димензија на гардероберот: 105х45х165см.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: garderober, montazen

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 14:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS