Најново
Диносаурус на далечинско
  • Диносаурус на далечинско
  • Диносаурус на далечинско
  • Диносаурус на далечинско

Диносаурус на далечинско

1.790 ден.
Шифра на производ: 6289
Достапност: На залиха
Количина:

Прекрасно изработен диносаурус на далечинско кој оди, ја движи главата и испушта страшни звуци.

Димензија на диносаурусот: должина 46см, висина 28см.

Производот работи на батерии: 3х1,5V AA батериите се вклучени во пакувањето.

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Распродадено

Распродадено

Змеј на батерии Змеј на батерии
1.590 ден.
1.590 ден.
Тагови: dinosaurus, dalecinsko

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 14:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS