Најново
Дино камион
  • Дино камион
  • Дино камион
  • Дино камион
  • Дино камион

Дино камион

890 ден.1.100 ден.
Шифра на производ: 8956
Достапност: На залиха
Количина:

Прекрасен дино камион кој вкучува 4 автомобили и 6 диносауруси, супер забавна авантура и мисии за спасување на диносауруси. Устата на диносаурусот е рампа за автомобилите, рачката за носење им олеснува на децата да земаат играчки во движење, додека пак тркалата под нозете на диносаурусот овозможуваат полесно да се движи.

Димензија на пакувањето: 45х12,5х19,5см

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: triceratops

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 14:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS