Најново
Дино институт
  • Дино институт
  • Дино институт
  • Дино институт

Дино институт

1.390 ден.1.650 ден.
Шифра на производ: 16952
Достапност: На залиха
Количина:

Добредојдовте во светот на диносаурусите. Дино институт во кој безбедно се чуваат и проучуваат диносаурусите.

Сетот содржи:

  • зграда за научни истражувања
  • 3 возила
  • 1 хеликоптер
  • 7 диносауруси

Димензија на пакувањето: 60х8,5х41см.

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: dino institut

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 14:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS