Најново
Playgo Cake set пластелин
 • Playgo Cake set пластелин
 • Playgo Cake set пластелин

Playgo Cake set пластелин

290 ден.400 ден.
Шифра на производ: 1250170
Достапност: На залиха
Количина:

Cake set пластелин со додатоци и модли за правење на торта.

Сетот содржи:

 • 4 различни форми за правење на торта
 • 2 подлоги за торта
 • 3 пластелини во различна боја
 • 2 шпатули
 • сукало за полесно обликување на тортата
 • шприц
 • голема модла за правење на декорации

Производот се препорачува за деца над 3 години

Димензии на пакувањето: 28x18x6 см

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: plastelin, торта

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 14:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS