Најново
Детска играчка - Блендер
  • Детска играчка - Блендер
  • Детска играчка - Блендер

Детска играчка - Блендер

450 ден.
Шифра на производ: 23956
Достапност: На залиха
Количина:

Прекрасен блендер за Вашите малечки да го направат највкусното смути! Пластичните перки вртат, може да се стави вода и блендерот може да се одвои од постолјето, исто како и вистинските блендери. Блендерот е направен од квалитетна ABS пластика.

Висина на блендерот 20см.

Производот работи на батерии, потребни се: 2х1,5V AA батерии, батериите не се вклучени во пакувањето.

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: blender

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 14:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS