Најново
Бебешко боди со дизајн

Бебешко боди со дизајн

290 ден.550 ден.
Шифра на производ: 2456
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* боди:

Квалитетно бебешко боди со дизајн изработено од најквалитетен чешлан памук.

Бодито е со дрихтери на горниот и долниот дел што овозможува полесно облекување.

Достапни големини:

62 - 3 месеци,

68 - 6 до 9 месеци,

74 - 9 до 12 месеци.

Материјал: 100% памук (интерлок)

Одржување:

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: bodi

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 14:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS