Најново
Велосипед за рамнотежа Qplay Tech Bike
  • Велосипед за рамнотежа Qplay Tech Bike
  • Велосипед за рамнотежа Qplay Tech Bike
  • Велосипед за рамнотежа Qplay Tech Bike

Велосипед за рамнотежа Qplay Tech Bike

2.490 ден.
Шифра на производ: 2531
Достапност: На залиха
Количина:

Прекрасен велосипед за рамнотежа QPlay Tech кој ќе им помогне на Вашите малечки полесно и побрзо да преминат на велосипед со педали без стабилизатори, бидејќи ќе ги совладаат главните вештини кои се потребни за возење на велосипед: рамнотежа, координација и управување. QPlay Tech велосипедот е направен од високо квалитетна рамка, прилагодливо седиште и рачки, кои совршено ќе се вкоплат со растењето на Вашето дете.

Производот е наменет за деца од 2 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Велосипед за рамнотежа Qplay Tech Bike Прекрасен велосипед за рамнотежа QPlay Tech кој ќе им помогне на Вашите малечки полесно и побрзо да преминат на велосипед со педали без стабилизатори, бидејќи ќе ги совладаат главните вештини кои се потребни за возење на велосипед: рамнотежа, координација и управување. QPlay Tech велосипедот е направен од високо квалитетна рамка, прилагодливо седиште и рачки, кои совршено ќе се вкоплат со растењет.. Category: Product #: 2531 Regular price: 2.490 ден. 2.490
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS