Најново
Тротинет со седиште Sema Qplay
 • Тротинет со седиште Sema Qplay
 • Тротинет со седиште Sema Qplay
 • Тротинет со седиште Sema Qplay
 • Тротинет со седиште Sema Qplay
 • Тротинет со седиште Sema Qplay

Тротинет со седиште Sema Qplay

3.990 ден.
Шифра на производ: 2599
Достапност: На залиха
Количина:

Тротинет со седиште Sema Qplay

Карактеристики: 

 • велосипед за рамнотежа: максимална тежина 20кг
 • тротинет максимална тежина до 50кг
 • наменето за деца од 2-4 години
 • основа со висока густина PP+влакна
 • фантастичен преклоплив систем и современа Т-шипка со патент
 • големина на склопување:230mm*55mm6
 • резервни делови:најлон+влакна
 • T-шипка од : челик, алуминиум
 • TPR рачки
 • кочница: PP+фибер влкна+предни тркала од не'рѓосувачки челик
 • предно тркало: Pu (го имитира држењето и мекоста на гумата) 120*24мм
 • задно тркало: (го имитира држењето и мекоста на гумата) 76x24мм
 • ABEC-5 јаглеродно лежиште

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: trotinet, sedishte
Тротинет со седиште Sema Qplay Тротинет со седиште Sema Qplay Карактеристики:  велосипед за рамнотежа: максимална тежина 20кг тротинет максимална тежина до 50кг наменето за деца од 2-4 години основа со висока густина PP+влакна фантастичен преклоплив систем и современа Т-шипка со патент големина на склопување:230mm*55mm6 резервни делови:најлон+влакна T-шипка од : челик, алуминиум TPR рачки кочница: PP+.. Category: Product #: 2599 Regular price: 3.990 ден. 3.990
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS