Најново
Тротинет Honeycomb Qplay
  • Тротинет Honeycomb Qplay
  • Тротинет Honeycomb Qplay
  • Тротинет Honeycomb Qplay
  • Тротинет Honeycomb Qplay

Тротинет Honeycomb Qplay

3.690 ден.
Шифра на производ: 6957
Достапност: На залиха
Количина:

Супер квалитетен тротинет на Qplay, компактен и лесно пренослив со подлога  која свети (потребни се 3 ААА батерии, батериите не се вклучени во пакувањето)

Димензии: 65х11х81см

Максимална дозволена тежина 50кг

Се препорачува за деца над 5 години

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: trotinet
Тротинет Honeycomb Qplay Супер квалитетен тротинет на Qplay, компактен и лесно пренослив со подлога  која свети (потребни се 3 ААА батерии, батериите не се вклучени во пакувањето) Димензии: 65х11х81см Максимална дозволена тежина 50кг Се препорачува за деца над 5 години .. Category: Product #: 6957 Regular price: 3.690 ден. 3.690
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS