Најново
Трамболина со мрежа и скалички - 366см
 • Трамболина со мрежа и скалички - 366см
 • Трамболина со мрежа и скалички - 366см
 • Трамболина со мрежа и скалички - 366см
 • Трамболина со мрежа и скалички - 366см

Трамболина со мрежа и скалички - 366см

17.690 ден.
Шифра на производ: 95482
Достапност: На залиха
Количина:

Супер квалитетна трамполина со заштитна мрежа.

 • дијаметар 366см
 • максимално оптоварување до 150кг
 • висина на мрежа 170см
 • висина на трамполина 220см
 • квалитетна подлога
 • безбедна и стабилна поставеност
 • безбедна заштитна мрежа
 • вратичка на патент
 • скала за лесен пристап
 • тежина на трамполината 57кг

Предупредување:

 • максимална тежина до 150кг
 • не се препорачува користење на трамполината од повеќе лица во исто време, поради можност за повреда при судир
 • Пред секоја употреба проверете ја состојбата на бебедносната мрежа

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: trampolina, trambolina
Трамболина со мрежа и скалички - 366см Супер квалитетна трамполина со заштитна мрежа. дијаметар 366см максимално оптоварување до 150кг висина на мрежа 170см висина на трамполина 220см квалитетна подлога безбедна и стабилна поставеност безбедна заштитна мрежа вратичка на патент скала за лесен пристап тежина на трамполината 57кг Предупредување: максимална тежина до 150кг не се препорачува користење на.. Category: Product #: 95482 Regular price: 17.690 ден. 17.690
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS