Најново
Тобоган 115см
  • Тобоган 115см
  • Тобоган 115см
  • Тобоган 115см

Тобоган 115см

2.450 ден.2.890 ден.
Шифра на производ: 6397
Достапност: На залиха
Количина:

Забава со часови. Супер забавен тобоган.

  • делот за спуштање е со должина од 115см
  • димензија на тобоганот: 135х60х90см
  • производот е наменет за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тобоган 115см Забава со часови. Супер забавен тобоган. делот за спуштање е со должина од 115см димензија на тобоганот: 135х60х90см производот е наменет за деца над 3 години. .. Category: Product #: 6397 Regular price: 2.450 ден. 2.890
2.450
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS