Најново
Smoby тобоган
  • Smoby тобоган
  • Smoby тобоган
  • Smoby тобоган

Smoby тобоган

4.490 ден.5.390 ден.
Шифра на производ: 31025
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Боја:

Забава со часови. Супер забавен тобоган со можност за приклучок на вода за додатна забава во летните горештини.

  • Димензии: 100 х 159 х 150 см, делот за спуштање е со должина од 150 см
  • Можност за приклучок на црево за додатна забава
  • Производот е наменет за деца над 2 години.

Smoby outdoor производите се со ANTI-UV заштита.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Smoby тобоган Забава со часови. Супер забавен тобоган со можност за приклучок на вода за додатна забава во летните горештини. Димензии: 100 х 159 х 150 см, делот за спуштање е со должина од 150 см Можност за приклучок на црево за додатна забава Производот е наменет за деца над 2 години. Smoby outdoor производите се со ANTI-UV заштита. .. Category: Product #: 31025 Regular price: 4.490 ден. 5.390
4.490
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS