Најново
Mochtoys куќа - Garden

Mochtoys куќа - Garden

10.790 ден.11.990 ден.
Шифра на производ: 6646
Достапност: На залиха
Количина:

Mochtoys забавна детска куќа. Куќата има врати и прозорци што се отвораат, хранилка и поилка за птици, табла за цртање и шарени налепници. Изработена од бои и материјали безбедни за здравјето на Вашето дете.Вратата и прозорецот на куќата можат да се отвораат и затвораат. Направени од бои и материјали безбедни за здравјето на Вашето дете.

Производот се препорачува за деца над 12 месеци.

Димензија на производот:125х120х120,5см.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: kukja, kukjichka, dvor
Mochtoys куќа - Garden Mochtoys забавна детска куќа. Куќата има врати и прозорци што се отвораат, хранилка и поилка за птици, табла за цртање и шарени налепници. Изработена од бои и материјали безбедни за здравјето на Вашето дете.Вратата и прозорецот на куќата можат да се отвораат и затвораат. Направени од бои и материјали безбедни за здравјето на Вашето дете. Производот се препорачува за деца над 12 месеци. Димен.. Category: Product #: 6646 Regular price: 10.790 ден. 11.990
10.790
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS