Најново
Intex базен со заштита од сонце 147х130х86см
  • Intex базен со заштита од сонце 147х130х86см
  • Intex базен со заштита од сонце 147х130х86см

Intex базен со заштита од сонце 147х130х86см

1.480 ден.
Шифра на производ: 57156
Достапност: На залиха
Количина:

Прекрасен базен на Интекс со заштита од сонце за Вашите најмили, коj ќе го направи вашиот двор место за забава. Базенчето виножито распрскува вода.

Димензија на базенот: 147х130х86см.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: bazen, vinozhito, интекс
Intex базен со заштита од сонце 147х130х86см Прекрасен базен на Интекс со заштита од сонце за Вашите најмили, коj ќе го направи вашиот двор место за забава. Базенчето виножито распрскува вода. Димензија на базенот: 147х130х86см. .. Category: Product #: 57156 Regular price: 1.480 ден. 1.480
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS