Најново
Intex душек 152x203x25
  • Intex душек 152x203x25
  • Intex душек 152x203x25
  • Intex душек 152x203x25

Intex душек 152x203x25

1.790 ден.
Шифра на производ: 64759
Достапност: На залиха
Количина:

Intex душек на надувување идеален за одмор, кампување, излет, двор, базен. Долниот дел од душекот е оставен од PVC материјал, горниот дел е составен од микрофибер погоден за одмор и релаксација, каде и да сте. Наменет за внатрешна и надворешна употреба. Практичен и комфорен, лесно пренослив, водоотпорен кој лесно се мие и чисти.

Димензија на производот: 152х203х25см.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: интекс
Intex душек 152x203x25 Intex душек на надувување идеален за одмор, кампување, излет, двор, базен. Долниот дел од душекот е оставен од PVC материјал, горниот дел е составен од микрофибер погоден за одмор и релаксација, каде и да сте. Наменет за внатрешна и надворешна употреба. Практичен и комфорен, лесно пренослив, водоотпорен кој лесно се мие и чисти. Димензија на производот: 152х203х25см. .. Category: Product #: 64759 Regular price: 1.790 ден. 1.790
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS