Најново
Intex Candy забавен центар
  • Intex Candy забавен центар
  • Intex Candy забавен центар
  • Intex Candy забавен центар
  • Intex Candy забавен центар

Intex Candy забавен центар

4.390 ден.
Шифра на производ: 57491
Достапност: На залиха
Количина:
Супер забава ова лето, прекрасен забавен Candy центар со лизгалка, распрскувач на вода, 6 топчиња, лижавчиња. 
 
Водениот распрскувач треба да се поврзе со црево.
 
Димензија на забавниот центар: 295х191х130см.
 
Производот се препопрачува за деца над 2 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: zabaven, centar, bazen, базен
Intex Candy забавен центар Супер забава ова лето, прекрасен забавен Candy центар со лизгалка, распрскувач на вода, 6 топчиња, лижавчиња.    Водениот распрскувач треба да се поврзе со црево.   Димензија на забавниот центар: 295х191х130см.   Производот се препопрачува за деца над 2 години. .. Category: Product #: 57491 Regular price: 4.390 ден. 4.390
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS