Најново
Фискална каса
  • Фискална каса
  • Фискална каса
  • Фискална каса

Фискална каса

1.100 ден.
Шифра на производ: 9966
Достапност: На залиха
Количина:

Супер забавен производ за сите мали продавачи. Фискална каса е со микрофон, кредитна картичка, скенер, парички, корпа со производи. Фискалната каса работи како калкулатор.

Производот работи на батерии, потребни се 2Х1,5 АА батерии. Батериите не се вклучени во пакувањето

Димензија на производот: 31х17х13,5см.

Производот се препорачува за деца над 2 години.                                                                                                                                     

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: fiskalna, kasa
Фискална каса Супер забавен производ за сите мали продавачи. Фискална каса е со микрофон, кредитна картичка, скенер, парички, корпа со производи. Фискалната каса работи како калкулатор. Производот работи на батерии, потребни се 2Х1,5 АА батерии. Батериите не се вклучени во пакувањето Димензија на производот: 31х17х13,5см. Производот се препорачува за деца над 2 години.                                  .. Category: Product #: 9966 Regular price: 1.100 ден. 1.100
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS