Најново
Dolu - Забавен центар 4 во 1
  • Dolu - Забавен центар 4 во 1
  • Dolu - Забавен центар 4 во 1

Dolu - Забавен центар 4 во 1

8.390 ден.
Шифра на производ: 1865
Достапност: На залиха
Количина:

Супер забавен ценатар на Dolu. Вашите најмили ќе се забавуваат со часови во кошаркарски натпревари. Тие исто така може да се забавуваат со тобоганот, лулашка и ѕидот за качување.

Димензии: 156х170х123см.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Dolu - Забавен центар 4 во 1 Супер забавен ценатар на Dolu. Вашите најмили ќе се забавуваат со часови во кошаркарски натпревари. Тие исто така може да се забавуваат со тобоганот, лулашка и ѕидот за качување. Димензии: 156х170х123см. .. Category: Product #: 1865 Regular price: 8.390 ден. 8.390
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS