Најново
Забавна игра - Лансирање ракети
  • Забавна игра - Лансирање ракети

Забавна игра - Лансирање ракети

450 ден.
Шифра на производ: 2986
Достапност: На залиха
Количина:

Забавен сет за играње со кој децата ќе можат да ги тестираат законите на физиката и да лансираат ракета до небо со само еден скок!

Пред да пукате поставете ја ракетата на основата, нишанете ја саканате цел(базата ротира за 360º) и скокнете на пумпата за да ја стрелате ракетата високо во небото. Супер забава за целото друштво!

Сетот вклучува:

  • 2 ракети(кои се изработени од сунѓер)
  • комплет од база, црево и пумпа за лансирање на ракетите

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: lansiranje, raketa
Забавна игра - Лансирање ракети Забавен сет за играње со кој децата ќе можат да ги тестираат законите на физиката и да лансираат ракета до небо со само еден скок! Пред да пукате поставете ја ракетата на основата, нишанете ја саканате цел(базата ротира за 360º) и скокнете на пумпата за да ја стрелате ракетата високо во небото. Супер забава за целото друштво! Сетот вклучува: 2 ракети(кои се изработени од сунѓер) комп.. Category: Product #: 2986 Regular price: 450 ден. 450
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS