Најново
Распродадено
Флуоресцентна табла - Magic Pad
  • Флуоресцентна табла - Magic Pad
  • Флуоресцентна табла - Magic Pad

Флуоресцентна табла - Magic Pad

450 ден.
Шифра на производ: 1652
Достапност: Распродадено
Количина:

Цртаме на фуоресцентна табла со маркери во боја. Прекрасен подарок за сите дечиња кои сакаат да цртаат. Таблата е со лед светла во 8 различни бои и маркери во 6 бои. Кога се менуваат боите на лед светлото се менуваат и боите на цртежот. Во сетот се вклучени и 15 двострани шеми за цртање, учење букви, решање на лавиринт, учење математика..... исто така во сетот е вклучен и црн лист со што цртежите на Вашите малечки ќе бидат со посебен ефект. Најдобро од се е што таблата за цртање може да ја носите секаде со Вас. Кога ќе завршите со цртање едноставно само избришете и таблата е спремна за новите уметнички дела на вашите малечки. Ефектот на цртежот е уште поголем во затемнета просторија, кога доаѓаат до израз флуоресцентните бои.

Димензија на таблата: 25х19см. 

Tаблата работи на батерии, потребни се 2х1,5V AA батерии. Батериите нe се вклучени во пакувањето.

Производот е препорачан за деца над 4 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: magic, pad, табла, цртање
Флуоресцентна табла - Magic Pad Цртаме на фуоресцентна табла со маркери во боја. Прекрасен подарок за сите дечиња кои сакаат да цртаат. Таблата е со лед светла во 8 различни бои и маркери во 6 бои. Кога се менуваат боите на лед светлото се менуваат и боите на цртежот. Во сетот се вклучени и 15 двострани шеми за цртање, учење букви, решање на лавиринт, учење математика..... исто така во сетот е вклучен и црн лист со што цртежите .. Category: Product #: 1652 Regular price: 450 ден. 450
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS