Најново
Детска кујна
  • Детска кујна
  • Детска кујна

Детска кујна

2.590 ден.
Шифра на производ: 2097
Достапност: На залиха
Количина:

Вашето дете ќе стане вистински готвач со оваа модерна кујна. Кујната е со рерна, рамна плоча за готвење, вратите на рерната се отвараат. Кујната е со светло и реални звуци при готвење, вклучен е и чајник кој како вистински, кога е готов излегува пареа.

Димензија на кујна: 64х29х87см

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: kujna, detska
Детска кујна Вашето дете ќе стане вистински готвач со оваа модерна кујна. Кујната е со рерна, рамна плоча за готвење, вратите на рерната се отвараат. Кујната е со светло и реални звуци при готвење, вклучен е и чајник кој како вистински, кога е готов излегува пареа. Димензија на кујна: 64х29х87см Производот се препорачува за деца над 3 години. .. Category: Product #: 2097 Regular price: 2.590 ден. 2.590
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS