Најново
Zapf Baby Born Magic Boy
  • Zapf Baby Born Magic Boy
  • Zapf Baby Born Magic Boy
  • Zapf Baby Born Magic Boy
  • Zapf Baby Born Magic Boy
  • Zapf Baby Born Magic Boy
  • Zapf Baby Born Magic Boy

Zapf Baby Born Magic Boy

3.800 ден.
Шифра на производ: 9163
Достапност: На залиха
Количина:

Baby Born Boy е идеално бебе направено само за гушкање. Интерактивно бебе кое знае да плаче со вистински солзи, притиснете го на градите и тоа почне да плаче. Бебето обожава кога го храните со неговата храна а омилен пијалак му е водичка од неговото шишенце. Но, не заборавајте после секој оброк да ја смените пелената. Дали е време да мочкање? Седнете го на неговото нокширче и притиснете го на стомачето, во истиот момент бебето ќе се измочка. Бањањето е неизбежен ритуал пред да го заспиете. Откако ќе се измори ставете го во креветчето, ќе ги затвори очите и ќе заспие, најлесно запива ако има цуцла во устата. 

Baby Born Boy Magic едноставно свртете ја цуцлата и бебето ќе ги затвори очите.

Во сетот е вклучено се што е прикажано на сликите.

Висина на бебето 43см

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: бебе, bebe, кукла, kukla
Zapf Baby Born Magic Boy Baby Born Boy е идеално бебе направено само за гушкање. Интерактивно бебе кое знае да плаче со вистински солзи, притиснете го на градите и тоа почне да плаче. Бебето обожава кога го храните со неговата храна а омилен пијалак му е водичка од неговото шишенце. Но, не заборавајте после секој оброк да ја смените пелената. Дали е време да мочкање? Седнете го на неговото нокширче и притиснете го на стом.. Category: Product #: 9163 Regular price: 3.800 ден. 3.800
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS