Најново
Zapf Baby Born Little Girl
  • Zapf Baby Born Little Girl
  • Zapf Baby Born Little Girl
  • Zapf Baby Born Little Girl
  • Zapf Baby Born Little Girl
  • Zapf Baby Born Little Girl
  • Zapf Baby Born Little Girl

Zapf Baby Born Little Girl

2.790 ден.
Шифра на производ: 9159
Достапност: На залиха
Количина:

Baby Born Little Girl интерактивно бебе кое знае да плаче со вистински солзи, притиснете ja на градите и тaa ќе почне да плаче. Таа обожава кога ја храните со нејзината храна а омилен пијалак и е водичка од нејзиното шишенце. Но, не заборавајте после секој оброк да и ја смените пелената. Дали е време да мочкање? Седнете ja на нејзиното нокширче и притиснете на стомачето, во истиот момент бебето ќе се измочка. Бањањето е неизбежен ритула пред да ја заспиете. Откако ќе се измори ставете ја во креветчето, таа ќе ги затвори очите и ќе заспие, најлесно запива ако има цуцла во устата. 

Висина на бебето 36см.

Производот се препорачува за деца над 2 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: бебе, bebe, кукла, kukla
Zapf Baby Born Little Girl Baby Born Little Girl интерактивно бебе кое знае да плаче со вистински солзи, притиснете ja на градите и тaa ќе почне да плаче. Таа обожава кога ја храните со нејзината храна а омилен пијалак и е водичка од нејзиното шишенце. Но, не заборавајте после секој оброк да и ја смените пелената. Дали е време да мочкање? Седнете ja на нејзиното нокширче и притиснете на стомачето, во истиот момент бебето ќе.. Category: Product #: 9159 Regular price: 2.790 ден. 2.790
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS