Најново
Забавен парк коцки
  • Забавен парк коцки
  • Забавен парк коцки

Забавен парк коцки

350 ден.
Шифра на производ: 6107
Достапност: На залиха
Количина:

Супер забавен парк за креативни дечиња. Можност за правење на пет различни детски игралишта. Сетот работи на батериии, доколку се наместат  добро запчаниците, се добива разигран парк, Сетот содржи 80 делови со различни форми.

Производот работи на батерии, потребна е 1х1.5V AA батерија, батеријата не е вклучена во пакувањето. 

Производот се препорачува за деца над 4 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: zabaven, park, kocki
Забавен парк коцки Супер забавен парк за креативни дечиња. Можност за правење на пет различни детски игралишта. Сетот работи на батериии, доколку се наместат  добро запчаниците, се добива разигран парк, Сетот содржи 80 делови со различни форми. Производот работи на батерии, потребна е 1х1.5V AA батерија, батеријата не е вклучена во пакувањето.  Производот се препорачува за деца над 4 години. .. Category: Product #: 6107 Regular price: 350 ден. 350
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS