Најново
Snuggie tails ќебенце
  • Snuggie tails ќебенце

Snuggie tails ќебенце

400 ден.500 ден.
Шифра на производ: 5624
Достапност: На залиха
Количина:

Прекрасно меко ќебенце во форма на опашка од сирена, ќе ги воодушеви Вашите малечките принцези! Совршено е додека Вашите малечки читат книга, гледаат цртан или едноставно уживаат на креветот пиејќи топло чоколадо.

  • ќебето е наменето за употреба само додека седите или лежите
  • се пере во машина на 30ºС
  • состав: 100% полиестер
  • димензија на ќебето: 130х50см

Производот се препорачува за деца над 5 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 14:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS