Најново
Сет стоматолог на милениче - Pet dentist
  • Сет стоматолог на милениче - Pet dentist
  • Сет стоматолог на милениче - Pet dentist
  • Сет стоматолог на милениче - Pet dentist

Сет стоматолог на милениче - Pet dentist

890 ден.
Шифра на производ: 3597
Достапност: На залиха
Количина:

Прекрасен стоматолошки сет со кој вашите малечки ќе може да ги поправат забите на кученцето. Ако е забот расипан, извадете го. Но доколку може да се спаси искористете ги алатките кои се вклучени во сетот. Во сетот се вклучени 17 делови.

Производот се препорачува за деца над 3 години.

 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Сет стоматолог на милениче - Pet dentist Прекрасен стоматолошки сет со кој вашите малечки ќе може да ги поправат забите на кученцето. Ако е забот расипан, извадете го. Но доколку може да се спаси искористете ги алатките кои се вклучени во сетот. Во сетот се вклучени 17 делови. Производот се препорачува за деца над 3 години.     .. Category: Product #: 3597 Regular price: 890 ден. 890
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS