ИГРАЧКИ ЗА ДЕВОЈЧЕ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Кукла - Anlily Princess Кукла - Anlily Princess
Прекрасна кукла Anlily Princess облечена во прекрасен светкав фустан и сандали кои совршено одг..
450 ден.
Кукла - Anlily Princess Diamond
Прекрасна кукла Anlily Princess Diamond облечена во прекрасен светкав фустан и сандали кои совршено ..
590 ден.
Кукла - Anlily Winter Princess Кукла - Anlily Winter Princess
Прекрасна снежна принцеза е совршена за играње и ќе ги однесе децата во магичниот свет на бајковита ..
450 ден.
Кукла - Anlily Winter Princess Кукла - Anlily Winter Princess
Прекрасна снежна принцеза е совршена за играње и ќе ги однесе децата во магичниот свет на бајковита ..
780 ден.
Кукла Anlily со количка и дете
Прекрасна кукла мајка спремна за долги прошетки со своето малечко! Висина на кукла 30см и 12см. ..
890 ден.
Детска играчка -  Телескоп Детска играчка -  Телескоп
Време е да ги откриете тајните на вселената! Eдукативен телескоп за набљудување на месечината, ѕвезд..
1.290 ден.
Новогодишен воз Новогодишен воз
Прекрасен Новогодишен воз кој го сочинуваат локомотива и 4 вагони. Возот е со новогод..
1.190 ден.

Распродадено

Распродадено

Новогодишен воз со чад Новогодишен воз со чад
Прекрасен Новогодишен воз кој го сочинуваат локомотива и 4 вагони, патека долга 4 метри со..
1.790 ден.
Дрвен Дино воз со броеви Дрвен Дино воз со броеви
Прекрасно дино дрвено вовче со броеви, изработено од квалитетно дрво. Сетот ги содржи броевите од 0 ..
590 ден.
-21%
Конзола со над 500 ретро игри Конзола со над 500 ретро игри
Конзола со омилените ретро игри, супер подарок за сите возрасти. Кoмпактна и практична, конзолата им..
950 ден.1.200 ден.
Новогодишен Пингвин
Прекрасен Новогодишен Пингвин кој ќе внесе радост и смеа во секој дом. Пингвин ш..
690 ден.
Забавно Новогодишно Колаче Забавно Новогодишно Колаче
Прекрасно Новогодишно Колаче која ќе внесе радост и смеа во секој дом. Колаче шт..
690 ден.
Chicco - Подлога за игра Hopscotch Chicco - Подлога за игра Hopscotch
Модерна верзија на класичната детска игра скоканка. 2 начини на играње, музички и фитнес мод. Електр..
3.290 ден.
Chicco Emily - Мојата прва кукла Chicco Emily - Мојата прва кукла
Мојата прва кукла  EMILY CHICCO Chicco’s First Love меката кукла Емили ќе биде првата кукла на ..
1.690 ден.
Viga - Дрвена магнетна сложувалка Карта на Светот Viga - Дрвена магнетна сложувалка Карта на Светот
Прекрасна дрвена магнетна карта на светот! Забавен и едукативен начин да се запознае планетата...
2.190 ден.
Viga - Ветеринарна амбуланта Viga - Ветеринарна амбуланта
Грижете се за вашите миленици! Прекрасна ветеринарна амбуланта за домашни миленици вклучува&nbs..
1.590 ден.
Viga - Дрвена тобоган стаза со животни Viga - Дрвена тобоган стаза со животни
Супер забавна тобоган стаза со животни, сигурно ќе ги воодушеви Вашите малечки. Ставете ги живо..
1.190 ден.
Viga - Дрвени коцки сет од 100 Viga - Дрвени коцки сет од 100
Изработени од квалитетно дрво и нетоксични бои, Вига играчките се одличен производ за подобрување на..
1.490 ден.
Viga - Дрвена табла за игра со монистра Viga - Дрвена табла за игра со монистра
Прекрасен креативен сет табла со монистра. Супер забава и едукација на Вашите најмили. ​ Сетот с..
1.790 ден.
PolarB - Дрвенa играчка кафемат PolarB - Дрвенa играчка кафемат
Сега и Вашите малечки ќе можат да си направат кафе на нивниот кафемат! Се што ви е потребно за ..
990 ден.
PolarB - Дрвена кујна PolarB - Дрвена кујна
Вашето дете ќе стане вистински готвач со оваа модерна кујна. Прекрасна дрвена кујна с..
5.990 ден.
PolarB - Дрвена кујна PolarB - Дрвена кујна
Вашето дете ќе стане вистински готвач со оваа модерна кујна. Прекрасна дрвена кујна с..
6.990 ден.
PolarB - Дрвена кујна PolarB - Дрвена кујна
Вашето дете ќе стане вистински готвач со оваа модерна кујна. Прекрасна дрвена кујна с..
5.990 ден.
Viga - Дрвена кујна Viga - Дрвена кујна
Вашето дете ќе стане вистински готвач со оваа модерна кујна. Прекрасна дрвена кујна с..
5.990 ден.
Viga - Дрвена скара Viga - Дрвена скара
Дали сакате да печете месо на скара исто како мама и тато? Сега тоа е можно со оваа прекрасна д..
5.990 ден.
Viga - Дрвена куќичка за кукли Viga - Дрвена куќичка за кукли
Прекрасна дрвена куќичка за кукли која ќе ги воодушеви вашите малечки принцези. Куќичката е на три к..
8.990 ден.
Креативен сет - Магични Кристали Креативен сет - Магични Кристали
Научен сет за создавање на кристали, потребно е да ја загреете вода (95 °С) потоа истурете..
390 ден.
Креативен сет - Ископај дијаманти Креативен сет - Ископај дијаманти
Научен комплет за ископување на прекрасни скапоцени камења! Сетот вклучува 4 глинени тули ..
550 ден.
Моден сет за боење на коса Моден сет за боење на коса
Прекрасен сет од 6 бои во прав со кои можете да ја декорирате и обоите косата(бојата се мие).&n..
350 ден.
Воз домино Воз домино
Забавна играчка воз - домино. Додека локомотивата се движи испушта по едно домино, откако ќе се наре..
780 ден.
Магнетна книга - Морски животни Магнетна книга - Морски животни
Прекрасна едукативна магнетна книга со морски животни малата Сирена. Едноставно поставете ја картичк..
590 ден.
Детска играчка - Микроскоп Детска играчка - Микроскоп
Едукативен микроскоп за малите научници! Можност за зголемување на фокусот за 200х / 600х / 1200х. М..
750 ден.

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS