Најново
Машина за перење
  • Машина за перење

Машина за перење

490 ден.
Шифра на производ: 8219
Достапност: На залиха
Количина:

Прекрасна машина за перење на алишта која работи на батерии, машината врти и е со звуци. Забава со часови на вашите малечки. 

Потребни се: 2Х1,5 V AA батерии, батериите не се вклучени во пакувањето.

Димензија на машината: 13,5х9.5х18,5см.

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: mashina, perenje

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 14:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS