Најново
Lisciani - Едукативна 3D куќичка
  • Lisciani - Едукативна 3D куќичка
  • Lisciani - Едукативна 3D куќичка
  • Lisciani - Едукативна 3D куќичка
  • Lisciani - Едукативна 3D куќичка

Lisciani - Едукативна 3D куќичка

780 ден.
Шифра на производ: 9293
Достапност: На залиха
Количина:

Составете ја вашата 3Д куќичка, ставете ги сите предмети на соодветно место и играта може да започне! Прекрасна едукативна игра која е одобрена од Монтесори педагогија. 

Едукативен сет на познатиот италијански бренд Lisciani.

Производот се препорачува за деца од 3-6 години.

 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Lisciani - Едукативна 3D куќичка Составете ја вашата 3Д куќичка, ставете ги сите предмети на соодветно место и играта може да започне! Прекрасна едукативна игра која е одобрена од Монтесори педагогија.  Едукативен сет на познатиот италијански бренд Lisciani. Производот се препорачува за деца од 3-6 години.     .. Category: Product #: 9293 Regular price: 780 ден. 780
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS