Најново
Lisciani - 3D логичка игра и сложувалка
  • Lisciani - 3D логичка игра и сложувалка
  • Lisciani - 3D логичка игра и сложувалка
  • Lisciani - 3D логичка игра и сложувалка

Lisciani - 3D логичка игра и сложувалка

690 ден.
Шифра на производ: 9543
Достапност: На залиха
Количина:

Откријте го забавниот свет на играта додека учите во исто време. Извадете ги деловите од 3Д продавницата и ставете ги на соодветното место на сожувалката.

Едукативен сет сложувалка на познатиот италијански бренд Lisciani.

Производот се препорачува за деца од 1-4 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: slozhuvalka, puzzle, , logichka, igra
Lisciani - 3D логичка игра и сложувалка Откријте го забавниот свет на играта додека учите во исто време. Извадете ги деловите од 3Д продавницата и ставете ги на соодветното место на сожувалката. Едукативен сет сложувалка на познатиот италијански бренд Lisciani. Производот се препорачува за деца од 1-4 години. .. Category: Product #: 9543 Regular price: 690 ден. 690
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS