Најново
Куферче - Beauty makeup
  • Куферче - Beauty makeup

Куферче - Beauty makeup

750 ден.
Шифра на производ: 7098
Достапност: На залиха
Количина:

Прекрасно куферче со додатоци за Вашите мали принцези.
Куферчето е составено од 25 дел - шминки, кармин, лак за нокти (пластични) фен, чешел, парфем, огледалце...

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Димензии на производот: 42х24х50см.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Куферче - Beauty makeup Прекрасно куферче со додатоци за Вашите мали принцези. Куферчето е составено од 25 дел - шминки, кармин, лак за нокти (пластични) фен, чешел, парфем, огледалце... Производот се препорачува за деца над 3 години. Димензии на производот: 42х24х50см. .. Category: Product #: 7098 Regular price: 750 ден. 750
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS