Најново
Креативен сет - направете сјаеви за усни

Креативен сет - направете сјаеви за усни

550 ден.
Шифра на производ: 9537
Достапност: На залиха
Количина:

Направете сами сјај за усни со овошен мирис.

Сетот содржи:

  • 3 платични шишиња за сјај
  • база за сјај од 45мл
  • 3 шишиња по 2мл додаток за вкус и мирис на сјајот
  • инка, светки, чаша за мерење, 5 шпакли, налепници и упатство

Производот се препорачува за деца над 8 години

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 14:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS