Најново
Кафемат
  • Кафемат
  • Кафемат
  • Кафемат

Кафемат

450 ден.
Шифра на производ: 2569
Достапност: На залиха
Количина:

Сега и Вашите малечки ќе можат да си направат кафе на нивниот кафемат! Прекрасен кафемат со функции. Ставете вода во кафематот и свртете го копчето на ON и кафето ќе биде готово за многу кратко време.

Димензија на кафематот: 16,5х12х20см.

Производот работи на батерии, потребни се: 2х1,5V AA батерии, батериите не се вклучени во пакувањето.

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: kafemat

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 14:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS