Најново
Фискална каса
  • Фискална каса
  • Фискална каса

Фискална каса

750 ден.
Шифра на производ: 6103
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Боја:

Фискална каса забавен производ за сите деца. Фискалната каса има пари, кредитна картичка, скенер. Фискалната каса работи како калкулатор. 

Димензија на производот: 17х13,5х17см.

Производот работи на батерии, потребни се 2Х1,5 АА батерии. Батериите не се вклучени во пакувањето.                     

Производот се препорачува за деца над 3 години.


 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: fiskalna, kasa
Фискална каса Фискална каса забавен производ за сите деца. Фискалната каса има пари, кредитна картичка, скенер. Фискалната каса работи како калкулатор.  Димензија на производот: 17х13,5х17см. Производот работи на батерии, потребни се 2Х1,5 АА батерии. Батериите не се вклучени во пакувањето.                      Производот се препорачува за деца над 3 години.   .. Category: Product #: 6103 Regular price: 750 ден. 750
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS