Најново
Дрвена кујна
  • Дрвена кујна
  • Дрвена кујна
  • Дрвена кујна

Дрвена кујна

7.990 ден.
Шифра на производ: 5211
Достапност: На залиха
Количина:

Вашето дете ќе стане вистински готвач со оваа модерна кујна. Прекрасна дрвена кујна специјално направена за малите готвачи кои сакаат да ги направат своите први чекори во готвењето. 

Вклучени се 14 додатоци: вилушки, лажици, соларник,чинии,тава...

Димензија на кујната: 60х30х92см.

Тежина: 11кг.

Производот се препорачува за деца над 2 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: drvena, kujna
Дрвена кујна Вашето дете ќе стане вистински готвач со оваа модерна кујна. Прекрасна дрвена кујна специјално направена за малите готвачи кои сакаат да ги направат своите први чекори во готвењето.  Вклучени се 14 додатоци: вилушки, лажици, соларник,чинии,тава... Димензија на кујната: 60х30х92см. Тежина: 11кг. Производот се препорачува за деца над 2 години. .. Category: Product #: 5211 Regular price: 7.990 ден. 7.990
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS