Најново
Доктор сет
  • Доктор сет
  • Доктор сет

Доктор сет

500 ден.
Шифра на производ: 16264
Достапност: На залиха
Количина:

Прекрасен доктор сет на тркала во кој е вклучено се што е потребно за малите доктори да се грижат за своите пациенти. Доктор сетот има инструменти како: стетоскоп, инекција, ножички, топломер.....

Димензија на количката: 26х17х37см.

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: doktor, set

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 14:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS