Најново
Clementoni направи сапуни и купки за бањање
 • Clementoni направи сапуни и купки за бањање
 • Clementoni направи сапуни и купки за бањање

Clementoni направи сапуни и купки за бањање

990 ден.
Шифра на производ: 7704
Достапност: На залиха
Количина:

Прекрасен сет кој содржи се што ви е потребно да направите мирисливи сапуни и купки за бањање.

Сетот содржи:

 • парфемска база
 • калапи
 • спреј шише
 • пипета
 • гумени ракавици
 • сапунска база
 • детално и богато илустрирано упатство кое ќе ве води прецизно низ експериментите

Производот се препорачува за деца над 8 години.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Clementoni направи сапуни и купки за бањање Прекрасен сет кој содржи се што ви е потребно да направите мирисливи сапуни и купки за бањање. Сетот содржи: парфемска база калапи спреј шише пипета гумени ракавици сапунска база детално и богато илустрирано упатство кое ќе ве води прецизно низ експериментите Производот се препорачува за деца над 8 години.   .. Category: Product #: 7704 Regular price: 990 ден. 990
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS