Најново
Забавни клучеви
  • Забавни клучеви
  • Забавни клучеви
  • Забавни клучеви
  • Забавни клучеви

Забавни клучеви

380 ден.
Шифра на производ: 2099
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Боја:

Прекрасен сет од клучеви со супер звучни ефекти како: сирена, отклучување на автомобил,стартување на автомобилот, и многу забавни мелодии.

Производот е изработен од високо квалитетна пластика и се препорачува за возраст над 18 месеци.

Производот работи на батерии. Потребни се: 2х1,5V AA батерии, батериите се вклучени во пакувањето.

Димензија на клучевите: висина 18см.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: muzichki, zabavni, kluchevi
Забавни клучеви Прекрасен сет од клучеви со супер звучни ефекти како: сирена, отклучување на автомобил,стартување на автомобилот, и многу забавни мелодии. Производот е изработен од високо квалитетна пластика и се препорачува за возраст над 18 месеци. Производот работи на батерии. Потребни се: 2х1,5V AA батерии, батериите се вклучени во пакувањето. Димензија на клучевите: висина 18см. .. Category: Product #: 2099 Regular price: 380 ден. 380
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS